Baner Baner
/
8 lipca 2019
/

Raperzy biorą udział w akcji Bottle Cap Challenge!

Fenomen Bottle Cap Challenge ogarnął już tak naprawdę cały świat. Do szerokiego grona internautów biorących udział w wyzwaniu dołączyło się również wiele gwiazd, również z środowiska hip-hopowego. Bottle Cap Challenge polega na odkręceniu butelki wyłącznie za pomocą kopnięcia z półobrotu. Jeżeli chodzi o raperów, akcja jest o wiele bardziej popularna w Stanach Zjednoczonych, gdzie w wyzwaniu wziął udział chociażby jeden z reprezentantów dobrze znanej nam grupy Rae Sremmud, Swae Lee.

 

Swoich sił spróbował także młody Trippie Redd, chociaż chyba do końca mu to nie wyszło…

View this post on Instagram

🙂

A post shared by ! (@trippieredd) on

Bottle Cap Challenge wykonał również Suigeneris, ale delikatnie … zmienił zasady.

B. Lou również dorzucił swoje trzy grosze, próbując otworzyć aż trzy butelki! Nawet, jeśli mu nie wyszło, to z pewnością zawartość butelek się nie zmarnuje… zobaczcie!

View this post on Instagram

LOL 🤣🤣 #bottlecapchallenge

A post shared by B.LOU (@all_1k) on

Oczywiście Polacy również próbują swoich sił w wyzwaniu, a najlepszym na to przykładem może być post Sariusa. Udało mu się zarówno obrócić, jak i pozbyć się zakrętki, niestety nie za jednym zamachem! Zobaczcie sami:

Z pewnością należy wspomnieć również o wykonaniu wyzwania przez Dj Decksa, który poradził sobie w iście szampańskim stylu:

 

Według nas idea całego wyzwania jest naprawdę ciekawa, a wiele filmów prezentuje się spektakularnie, tak więc z niecierpliwością czekamy na kolejne nagrania!

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne