/
4 lipca 2019
/
Zagranica

Lil Nas X wyprzedził … Eminema! Trapowy kowboj najpopularniejszym raperem wszech czasów?

Całkiem niedawno informowaliśmy o doskonałym debiucie Lil Nas X’a, a już mamy kolejną świetną wieść dla viralowego młodziaka. Raper pobił właśnie rekord ustanowiony przez żywą rapową legendę – Eminema!


Chodzi konkretnie o dominowanie listy Billboard. Jak pewnie wiecie, Lil Nas X od dłuższego czasu wesoło okupuje szczyt zestawiania najpopularniejszych kawałków w Stanach. Wszystko dzięki swojemu największemu hitowi, czyli Old Town Road. Jeden numer zmienił nikomu nieznanego soundcloudowego rapera w prawdziwą gwiazdę i to w zaledwie pół roku.

Ale co to ma wspólnego z Eminemem? Otóż Old Town Road zajmuje pierwszą pozycję listy Billboard nieprzerwanie od 13 tygodni. Oznacza to mniej więcej tyle, że Lil Nas X pobił rekord należący do Slim Shady’ego i jego kawałka Lose Yourself. Co więcej, biorąc pod uwagę ciągłe zainteresowanie małym Nasem (zsumujcie sobie szum po wydaniu debiutanckiego albumu i obwieszczeniu światu, że jest gejem) jest bardzo wysoce prawdopodobne, że hit country-trapu nieprędko pożegna się ze szczytem podium.

Podobne wpisy
Popularne