Baner Baner
/
31 lipca 2019
/

Kogo zobaczymy w najnowszej edycji Młodych Wilków?

Każdego roku niecierpliwie czekamy na ogłoszenie uczestników nadchodzącej edycji Młodych Wilków Popkillera. Nie inaczej jest w tym roku. Liczba ksyw, które pojawiają się w propozycjach występu jest ogromna. My skupimy się jednak jedynie na pięciu potencjalnych uczestnikach 7. edycji!


Poprzednie edycje Młodych Wilków przyniosły nam sporą dawkę zaskoczenia, z kolei poszczególnym twórcom występ w projekcie Popkillera zapewnił niemały zastrzyk popularności. Jeżeli już zdążyliście ochłonąć i nieco o tym zapomnieć, to nie macie się czym martwić. Swego czasu przygotowaliśmy dla Was krótkie podsumowanie dotychczasowych edycji wraz z wyborem twórców, którzy pokazali się szerszemu gronu słuchaczy właśnie dzięki Młodym Wilkom.

MŁODE WILKI CZ. 1
MŁODE WILKI CZ. 2

Zastanawiając się nad doborem obsady 7. edycji, nie wypada pominąć tutaj dwóch członków Chillwagonu. Qry i Zetha to zdecydowanie jedni z największych wygranych tego roku. Rozumiemy, że szum wokół ich twórczości pojawił się głównie za sprawą obecności w super-grupie, ale nie oszukujmy się – ich solowy dorobek również zasługuje na pełne uznanie. Nie wiemy, ile dokładnie artystów będzie sobie liczyć najbliższa edycja, ale wiemy, że dwa z nich powinny być zarezerwowane właśnie dla członków jednego z najbardziej charakterystycznych zespołów polskiej sceny ostatnich lat.

Z JBL-ka leci Saska Kępa „skurwysynu zapamiętaj” – te wersy powoli zaczynają wbijać się w głowę słuchaczom, a ich autor nieustannie pnie się w górę hierarchii polskiego rapu. Mata, bo o nim oczywiście mowa, podpisał niedawno swój kontrakt z SBM Label, ale wiemy, że to jedynie początek świetnej kariery. Już utwory opublikowane na naszym kanale jasno wskazywały na ogromny potencjał, który drzemie w Michale. Krótko po publikacji numerów raper trafił właśnie do wytwórni Białasa i Solara. Macie życzymy ogromu sukcesów i milionów wyświetleń!

Kolejny twórca na naszej krótkiej liście nie powinien być zaskoczeniem. Przewijał się on bowiem we wszystkich listach najbardziej perspektywicznych raperów i największych zaskoczeń tego roku, czy właśnie na liście potencjalnych kandydatów do kolejnej edycji Młodych Wilków. Jego singiel WHOOP? wpadł na YouTube i zgarnął tysiące pozytywnych komentarzy. Kwestią czasu są głośne kolaboracje z najlepszymi w swoim fachu. Pewna na tę chwilę wydaje się być kolaboracja Okiego z Otsochodzi, a to już pokazuje renomę, którą młody raper wyrobił sobie przez te kilka miesięcy. Mocno kibicujemy.

Kolejność na tej liście jest absolutnie przypadkowa, więc na samym końcu wspominamy o twórcy, który również zaliczył krótki epizod na naszym kanale YouTube. Piotr Cartman i jego kawałek Pod Palcami przypadł Wam do gustu, a sam raper chwilę potem został zakontraktowany przez QueQuality. Nie doczekaliśmy się jeszcze premierowego utworu na kanale QQ, ale podobnie jak w przypadku Maty, w Piotrze drzemie ogromny potencjał.

Nie dajemy żadnej gwarancji, że choć jedna z wymienionych wyżej osób, znajdzie się finalnie w 7. edycji Młodych Wilków. Wiemy jednak, że każdy z nich uświetniłby kolejny rok projektu Popkillera. Mateuszu Natali – wszystko w Twoich rękach!

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne