Baner Baner
/
26 maja 2019
/
Wywiady

TPS: „Pewnie wyjdzie w końcu coś w duecie z Murzynem ZDR”

Zapraszamy na ostatnie już fragmenty naszej rozmowy z TPS’em!


Cała rozmowa z radomskim twórcą dostępna jest pod poniższym odnośnikiem. Poniżej znajdziecie fragmenty rozmów, w których TPS opowiedział o m.in jak postrzega po czasie beef z SBM, co sądzi o rapujących YouTuberach, a także dlaczego irytuje go rapowanie małolatów o koksie i dzi*kach.

8 PYTAŃ DO… TPS’A!

TPS O BEEFIE Z SBM LABEL

TPS O RAPUJĄCYCH YOUTUBERACH

W tym artykule skupimy się jednak na czymś innym. Zapytaliśmy bowiem rapera o jego relacje z Murzynem ZDR, niewątpliwie jednym z najbardziej rozpoznawalnych raperów w swoim stylu. TPS odpowiada:

Murzyn od zawsze naku*wiał dobrze, znamy się bardzo długo jeszcze z czasów nie rapowych, że tak to napisze. Tworzymy coś razem non stop, pewnie jakieś LP od naszego duetu w końcu wyjdzie. Pozdrawiam serdecznie!

Poza oceną umiejętności, a także znajomości z Murzynem ZDR przyszła pora na krótką rozmowę o wydanej w piątek płycie „HURT„. Premiera najnowszego materiału radomskiego twórcy zbiegła się z informacją o otrzymaniu statusu złotej płyty dla krążka „Wielokrotnie Karany„. Kilka słów od TPS’a na temat nowego materiału:

Krążek „HURT” od dzisiaj (rozmowa przeprowadzona 24. maja) we wszystkich sklepach w Polsce i nie tylko. Zamiast pisać o nowej płycie, posłuchajcie i sami oceńcie. Myślę, że warto ją mieć w swojej kolekcji.

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne