Baner Baner
/
14 kwietnia 2019
/
Wywiady

Sobota: Wypowiedź Winiego bardzo mnie zaskoczyła

Niedawno mieliśmy przyjemność przeprowadzić krótką rozmowę z Sobotą. Podczas wywiadu postanowiliśmy z lekka dopytać artystę o ostatniego wypowiedzi Winiego.

Kilka dni temu Wini udzielił wywiadu portalowi Skrr.pl, w którym powiedział m.in, że to właśnie on nauczył Sobotę rapowania. Dopytaliśmy więc Soboty jak on postrzega ostatnie słowa szefa Stoprocent.

Jeśli o to chodzi to byłem przekonany, że jesteśmy w trakcie renegocjacji kontraktu. Pomyślałem sobie, że po tylu latach, czterech albumach i dwóch mixtepach w wytwórni mógłbym poprosić o zmianę tych warunków przy ostatniej płycie. I w związku z tym ten wywiad Winiego i jego wypowiedź bardzo mnie zaskoczyły – mówi na wstępie raper.

W późniejszej fazie rozmowy raper zapowiada, że jeśli spotka się z zarzutami o kłamstwa w swoich utworach to nie pozostanie dłużny i podejmie odpowiednie kroki aby dociec prawdy. M.in w sprawie z wypowiedziami Winiego.

Mogę wrócić do niej, jeżeli zarzuci mi się kłamstwa w tych utworach. Wtedy chętnie przyjdę i o tym porozmawiam. Jestem w stanie przywołać miejsca i ludzi, którzy byli świadkami tych wydarzeń. Jak będzie trzeba to nawet ku*wa przenieść nas w czasie.

Sam artysta nie chce też roztrząsać całej sprawy. Neutralność w takiej sytuacji jest w 100% zrozumiała.

A tak jak mówiłem wcześniej nie chcę tutaj niczego roztrząsać i nie mam zamiaru też tłumaczyć się z czyjegoś wywiadu – kończy Sobota.

CAŁY WYWIAD Z SOBOTĄ TUTAJ!

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne