Baner Baner
/
22 marca 2019
/
Podziemie

Najbardziej elitarne muzyczne wydarzenie polskiego podziemia – Ancymony!

Od pewnego czasu w podziemiu wszyscy huczą na temat jednego z najciekawszych projektów tego roku czyli – Ancymony.

 

Kto wchodzi w skład Ancymonów, jak doszło do powstania grupy dowiecie się tylko u nas!

Na początku zgadaliśmy się z Pazzym, nagrywaliśmy numery, on wyskoczył do mnie z pomysłem żeby spotkać się w większej grupie i nagrać numer. Miał to być jeden strzał młodych osób z podziemia i na tym koniec, jednak zainteresowanie wokół kawałka było bardzo duże. Z luźnego numeru, który miał powstać przerodziło się coś więcej. – mówi Szychvl

Dziś w piątek Ancymony grają w Warszawie, następnie w Poznaniu!

Wiktor z WWA – Niech was te trzy literki w ksywie nie zmylą! Styl muzyczny Wiktora oparty jest o śpiewanie, które wyszlifował ciężką pracą na UMFC w Warszawie. Niedawno zasilił szeregi akcji SBM Starter i powoli przymierza się do wydania najważniejszej dotychczasowej płyty „Miłość, Nienawiść, Balet”, z gościnnym udziałem m.in. Smolatego i Frostiego Rege.

Awalas – Barti zwykły chłop, wszystko na tip top – lepszego „Cześć” usłyszeć nie mogliśmy. Te wersy idealnie oddają muzykę tworzoną przez Bartka, która jest wypadkową jego życiowych przemyśleń i emocji, nim targających. Każdy u Awalasa znajdzie coś dla siebie i na pewno nie będzie zawiedziony.’

 

Dister – Można by rzec, że jest to gospodarz całej akcji, bo miała ona miejsce w prowadzonym przez niego F-Light Studio. Niedawno wypuścił „Brawo Mixtape”, na którym gościnnie udzielili się m.in. chłopaki z Alcomindz i Pablo Novacci. Jego najmocniejszym atutem jest charakterystyczna barwa głosu, którą poznacie od razu.

Fonciak – Tego pana nie muszę chyba przedstawiać. Fonti gościł już m.in. na QueQuality i NNJL. Obecnie działa na swoim kanale i jest w trakcie wydawania albumu „Altf4”. Ostatnio zapowiedział, że razem z Pawłem Bokunem rozpoczynają pracę nad drugą częścią Młodych Raków. Co tu dużo mówić, jeżeli go nie znacie, to się tym nie chwalcie, tylko szybko nadrabiajcie.

Szychvl – Najmniej doświadczony ze stawki. Swój pierwszy kawałek opublikował zaledwie 7 miesięcy temu, a do obecnych rzeczy nie ma on kompletnie podbicia. Jasiu jest tytanem pracy i stale eliminuje wszelkie niedoskonałości swoich starych numerów.

uki grajda – „Cudowny, inteligenty, przystojny, oczytany, absolwent niejednej szkoły (m.in. Uliczny Harvard), zdolny, ale leniwy, skromny” – tak mówi o sobie Łukasz. No i trudno się z tym nie zgodzić (i to wcale nie dlatego, że jest duży).

 

wszedzieZUBER – Dawid potrafi zrobić zarówno bardzo emocjonalny numer, jak i banger, który nie będzie schodził z głośników. Jego mocnym punktem jest także charyzma i nawijka, którą ujmuje swoich słuchaczy. Ostatnio w duecie z BrakPerspektyw wydał niesamowicie osobisty album „MROKI”, który koniecznie musicie sprawdzić.

 

Pazzy – Niesamowite czucie efektów, które nakłada na swój wokal i częste zmiany flow. Drimer co jakiś czas zaskakuje nas swoimi innowacjami i z pełnym przekonaniem mogę nazwać go jednym z najlepszych autotune’owców w Polsce. Obecnie pracuje nad kolejnym albumem razem z 360NET.WORK i pewne jest tylko to, że cały krążek będzie pełen zaskoczeń.

Produkcją numerów zajęli się Samer i megot z kolektywu 360NET.WORK. Tego drugiego raczej nikomu nie trzeba przedstawiać. Zdobywca platynowej płyty za udział na albumie Szpaka “ATYPOWY” bardzo chętnie wspiera swoich kolegów z podziemia. Samer na swoim koncie wyróżnień jeszcze nie ma, ale “perka łamie kości”.

 

Opisy przygotowane przez Patryka Bryka z grupy Sajko, która jest patronatem tego projektu.

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne