Baner Baner
/
13 grudnia 2018
/
Zagranica

Young Thug: Nagrałem 15 tysięcy kawałków przez całą swoją karierę

Young Thug to jeden z najciężej pracujących raperów w historii, ale mimo to większość jego nagranych tracków nawet nie widzi światła dziennego. W wywiadzie dla Virgil‚a Abloh i Thom’a Bettridge‚a dla magazynu Interview, Thugger wyznał, że przez całą swoją karierę nagrał 15 000 kawałków. Spytany w jaki sposób utrzymuje tak wysoki poziom produktywności raper z Atlanty odpowiedział, „Po prostu siedzę w studio. Trzymam moje ciuchy w studio. Ostatniej nocy nawet w nim spałem. Szczerze mówiąc, nienawidzę podróżować, gdyż wolałbym ten czas spędzić w studiu. Czuję się inaczej niż ludzie. Dostrzegam rzeczy, których inni nie dostrzegają i łączę je w taki sposób, że przeciętny człowiek nie byłby w stanie tego zrobić”.

Wszyscy pamiętamy jak kilka miesięcy temu Lil Uzi Vert zdradził, że ma 1 500 nagranych kawałków z Young Thugiem i już wtedy ta liczba nas zszokowała. Jak się okazuję raper z Philladelphii nie jest jedynym kolaborantem, którego piosenki Jeffery trzyma w swoim sejfie. Producent TM88 na antenie Beats 1, powiedział, że Young Thug i Travis Scott mają masę nie wydanych utworów z okresu ich wspólnego koncertowania (rok 2015 przyp. red.). Niestety producent dodał, że te piosenki nigdy nie doczekają się odpowiedniego wydania ze względu na obecne fazy ich karier. „Czuję, że gdyby te kawałki zostały wypuszczone, zmieniłyby całą rap grę. To był zupełnie inny vibe”.

Oczywiście zawsze pozostaje nadzieja, że numery z czasem ujrzą światło dzienne. Idealnym przykładem jest kawałek z nowej płyty producenckiej Metro Boomin‚a Up To Something, który właśnie powstał w 2015 roku.

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne