Baner Baner
/
17 grudnia 2018
/
Zagranica

Snoop Dogg krytykuje Kanyego Westa: tweetuje jak po*ebany

Snoop Dogg zabrał głos w sprawie beefu między Drake’iem i Kanye Westem. Jestem już zmęczony Westem, tweetuje jak po*ebany – podsumował Snoop.

O Twitterowej ofensywie Kanyego pisaliśmy tutaj. Od tego czasu do sprawy zaangażowało się wielu innych twórców. Jednak mało kto całość skwitował tak dosadnie, jak Snoop Dogg.

Rozumiem, dlaczego Ty i Donald Trump się spotykacie. Oboje tweetujecie jak poj*bani. Myślę, że przydałby Ci się dr Phil lub Maury … Wiesz co? … Potrzebujesz Jerry’ego Springera! – mówił Snoop, podczas gdy w tle grał kawałek Drake’a From Time.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

P. S. A.

Post udostępniony przez snoopdogg (@snoopdogg)

Snoop krytykował Ye za to, że ciągle zwraca się do wszystkich za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wyrzuć wreszcie swój telefon i załatwiaj sprawy w prawdziwym życiu – komentował Snoop. Przestań mówić całemu światu przez co teraz przechodzisz. Gówno nas to obchodzi – podsumował raper.

To nie pierwszy raz, gdy Snoop publicznie zwraca się do Kanye. Wcześniej w tym roku legenda Zachodniego Wybrzeża skrytykowała Westa za wspieranie działań politycznych Donalda Trumpa.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

MAKE AMERICA GREAT

Post udostępniony przez Kanye West (@kanyewestt_official)

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne