Baner Baner
/
10 grudnia 2018
/
Zagranica

Nie cichnie zamieszanie wokół rozstania Offseta i Cardi B

Wieść o rozstaniu Offseta z Cardi B zszokowała zarówno fanów, jak i środowisko muzyczne w Stanach. Kilka dni od Instagramowego oświadczenia raperki sytuacja znowu nabiera rumieńców. Czy jesteśmy właśnie świadkami jednej ze sprytniejszych akcji promocyjnych?

Związek jednego z członków Migosów i Belcalis Marlenis Almánzar przetrwał blisko rok. Mogłoby się zdawać, że po kilku dniach od rozstania sytuacja jest ustabilizowana i obie strony pogodziły się z tym faktem. Jednak wczoraj na Tweeterze Offseta pojawił się dosyć bezpośredni wpis:

 

Sprawa ma się inaczej po drugiej stronie. Podczas koncertu w Nowym Jorku Cardi zmieniła fragment swojego tekstu z kawałka MotorSport (w którym swoją drogą nawija również Offset). Dotychczasowe:

I turn Offset on/ I told him the other day/ Man we should sell that porn

zamieniło:

I turn Offset on/ I told him the other day yeah we gon get divorced.

Całe to zamieszanie nie powinno nas jednak szczególnie dziwić. Za kilka dni swoją premierę ma mieć solowy album Offseta, z kolei wypuszczony blisko miesiąc temu singiel Cardi wskazuje, że musi pracować nad następną płytą. Może się okazać, że rozstanie to tylko zgrabny chwyt marketingowy.

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne