Baner Baner
/
17 grudnia 2018
/
Zagranica

Lil Uzi Vert uciekł podczas wywiadu z Nardwuarem

Nardwuar jest znany z przeprowadzania wywiadów, podczas których wyciąga na wierzch nieznane i niewygodne fakty z życia swoich rozmówców. Podczas rozmowy z Lil Uzi Vertem nie było inaczej – raper dosłownie uciekł, mówiąc wcześniej, że Nardwuar „wie o nim za dużo”.

Wywiad od początku był nieco niezręczny. Zwłaszcza od momentu, w którym Uzi zaczął dopytywać się dziennikarza, czy w Kanadzie (bo tam toczyła się rozmowa) spożywanie ecstasy jest legalne. Raper dostał bowiem używkę od fana w czasie koncertu. Następnie Nardwuar wręczył Uziemu plakat z Robem Zombie. Raper nie wiedział jak zareagować.

Cieszę się, że jestem dobrym gościem, bo gdybym miał coś na sumieniu, to teraz bym się bał – odpowiedział Uzi po otrzymaniu prezentu.

Jednak kiedy Nardwuar wspomniał postać Gunsa Garcia, Uzi skwitował całość stwierdzeniem: on za dużo wie. Zaraz po tym raper dosłownie wybiegł z budynku, w którym toczyła się rozmowa.

Nardwuar dogonił rapera, który zdążył już wsiąść do samochodu. Pomimo tak niespodziewanego zakończenia Uzi dał się jeszcze namówić do wypowiedzenia słynnego sloganu The Human Serviette, który zamyka każdy wywiad Nardwuara.

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne