Baner Baner
/
3 września 2018
/
Zagranica

Machine Gun Kelly odpowiada Eminemowi dissem!

Album „Kamikaze” jest pełny zaczepek do wielu raperów. Oberwał tMachine Gun Kelly, z którym Em prowadzi konflikt, odkąd MGK nazwał jego córkę „gorącą”, kiedy ta miała zaledwie 16 lat. Kelly postanowił podnieść rękawicę i odpowiedział kawałkiem „Rap Devil”, który nawiązuje do tytułu numeru Eminema „Rap God”- co także zaznaczył w warstwie tekstowej: „Fuck Rap God, I’m the Rap Devil”. 

Machine Gun Kelly opublikował tweeta o córce Eminema w 2012 roku, jednak Em wrócił do tego zdarzenia w najnowszym albumie.

W utworze „Not Alike” nawinął: „And I’m talkin’ to you, but you already know who the fuck you are, Kelly / I don’t use sublims and sure as fuck don’t sneak-diss / But keep commenting on my daughter Hailie” 

MGK zwrócił uwagę na to, że minęło sporo czasu od tego tweeta i sprawa powinna być zamknięta:Mad about something I said in 2012 / Took you six years and a surprise album just to come with a diss”, w kolejnej zwrotce dodaje:Look what you done to me, dropped an album just because of me / Damn, you in love with me”. 

Kelly zapewniał, że nie miał na celu obrazy ani rapera, ani córki, a to Em odebrał post w mediach społecznościowych zbyt poważnie.

W „Rap Devil” wiele razy zarzucił Eminemowi, że jego poprzednie albumy nie były udane, a on sam już dawno przestał być numerem jeden w środowisku hip-hopowym. Również tutaj nie zabrakło nawiązania do utworu Eminema, Kelly użył słów: „The real Slim Shady can’t stand up”. 

Poprzednie albumy porównuje też do selfie Eminema z innymi artystami, które nie należą do udanych.

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne