/
22 września 2018
/

20-lecie Asfalt Records!

8 października 2018 roku minie dokładnie 20 lat od założenia ASFALT RECORDS! Z tej okazji wytwórnia przygotowała dla swoich słuchaczy specjalny album. „Asfalt 20″ to krążek na którym znajdą się wybrane nagrania z historii wytwórni oraz jedna niespodzianka dla słuchaczy.

Z okazji urodzin odbędzie się także wyjątkowy koncert! 15 grudnia w warszawskim klubie „Progresja” zagrają prawdopodobnie największy gwiazdy wytwórni oraz zaproszeni goście!

Jeszcze pamiętam tort z okazji osiemnastki Asfaltu a tu już dwudziestka na karku. Cieszę się, że nie mamy za bardzo czasu by roztkliwiać się z tej okazji i robić z rocznicy wydarzenie roku, gdyż właściwie nie tylko z miesiąca na miesiąc, ale i z tygodnia na tydzień w Asfalcie gotuje się coś nowego i każdy pracuje za dwóch. Nasi artyści mają ciągle nowe pomysły, a w międzyczasie przychodzą do nas nowi ciekawi ludzie, z którymi od dawna chcieliśmy współpracować. Kanał Asfalt potroił liczbę subskrybentów w ciągu ostatnich 3 lat i póki co końca tej galopady nie widać. Mam nadzieję, że – cytat z twórczości Taco – zobaczę w porę przepaloną żarówkę przez złoty klosz lampy – mówi Marcin Grabski, założyciel wytwórni.

Podobne wpisy
Popularne