/
28 sierpnia 2018
/

Eldo dementuje plotki dotyczące zakończenia kariery!

Informacja o tym, że Eldo chce przejść na muzyczną emeryturę obiegła internetowy świat niemal z prędkością światła.

Wielu fanów komentowało kolejne wpisy, dodając raperowi otuchy i wsparcia. Do sprawy odniósł się sam zainteresowany, dementując doniesienia o tym, że rezygnuje z kariery rapera: „Jeśli podejmę decyzję o zakończeniu kariery zakomunikuję to wprost albo zwyczajnie bez słowa zniknę” – tłumaczy w rozmowie z portalem NaTemat. 

Leszek Kaźmierczak zapytany wprost, czy planuje przejść na emeryturę, odpowiada: „Nie chce mi się nawet komentować tej całej clickbaitowej kultury. Nie odpowiadam za to co publikują branżowe portale […] W każdym razie nie wybieram się na emeryturę i nie kończę kariery” – zapewnia.

We wpisie na swojej stronie na Facebooku Eldo pisze: „pozostaje mi tylko westchnąć 🙂 ale śmieszne takie zamieszanie, nigdy nie dostałem więcej propozycji nagraniowych :)))”. W rozmowie z portalem wyjaśnił także, że „na samym początku cytowanego wywiadu jasno mówił, że nie zamierza zmieniać niczego w planie nagrania zapowiadanego tryptyku”.

Przyznajemy, że również nie wyjaśniliśmy sprawy u źródła, jednak cieszy nas, że ta informacja okazała się nieprawdziwa. Przypomnijmy wywiad, który przeprowadziliśmy z Eldo w grudniu z okazji świętowania 20-lecia muzycznej kariery. Życzymy, aby na scenie spędził przynajmniej kolejne 20 lat!

Podobne wpisy
Popularne