Hip Hop Nigdy Stop – Niezależny portal muzyczny – hhns.pl https://hhns.pl Mon, 18 Sep 2023 08:04:29 +0000 pl-PL hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.9.23 Kazior trafił do więzienia w Berlinie. Do zakładu odprowadził go Malik Montana https://hhns.pl/2023/09/kazior-trafil-do-wiezienia-w-berlinie-do-zakladu-odprowadzil-go-malik-montana/ https://hhns.pl/2023/09/kazior-trafil-do-wiezienia-w-berlinie-do-zakladu-odprowadzil-go-malik-montana/#respond Mon, 18 Sep 2023 08:04:29 +0000 https://hhns.pl/?p=47923

Kazior, członek GM2L, otrzymał wezwanie do berlińskiego zakładu karnego, gdzie stawiane są mu zarzuty kradzieży z użyciem broni.

O tej trudnej sytuacji poinformował swoich fanów za pośrednictwem Instagrama. Malik Montana również podzielił się tą wiadomością, publikując fragment rozmowy z prywatnej grupy członków jego wytwórni.

W wiadomości tej Kazior napisał:

Siema mordeczki, jadę się położyć na chwilę do puchy do Berlina. W piątek wylatuje mój nowy singiel, a trwa preorder mojej nowej płyty. Będę bardzo wdzięczny, jeśli możecie wrzucić od siebie wsparcie. Ja póki co takiej opcji nie będę miał. Pozdrówki dla Was i z góry dziękuję, buziaki.

Wiadomo ze story Instagrama Malika, że odprowadził on Kaziora pod bramy zakładu karnego.

]]>
https://hhns.pl/2023/09/kazior-trafil-do-wiezienia-w-berlinie-do-zakladu-odprowadzil-go-malik-montana/feed/ 0
Czas zmian w SBM Label https://hhns.pl/2023/08/czas-zmian-w-sbm-label/ https://hhns.pl/2023/08/czas-zmian-w-sbm-label/#respond Mon, 28 Aug 2023 08:45:53 +0000 https://hhns.pl/?p=47917

Ostatni rok jest dla SBM Label momentem zmian. Wytwórnia przyjęła do swojego grona kilku nowych graczy, ale miały też miejsce pożegnania.

Z SBM pożegnał się Beteo, a w trakcie SBM FFestivalu dowiedzieliśmy się, że drogi Maty i labelu również się rozchodzą.

Impreza na Bemowie stała się okazją do przypomnienia sobie ostatnich lat, które były bogate w sukcesy zarówno dla Maty, jak i dla wytwórni. Z drugiej strony, SBM także troszczy się o to, aby fani wiedzieli, że wytwórnia jest w ruchu i stale dąży naprzód. Na Instagramie wytwórni zaprezentowano nowe logo oraz przedstawiono nowego członka zespołu. Dołączył do nich Szaran, który już ma gotowy materiał i wkrótce podzieli się nim ze światem.

]]>
https://hhns.pl/2023/08/czas-zmian-w-sbm-label/feed/ 0
Nieoczekiwane partnerstwo między PlanBe a czołowym przedstawicielem GM2L https://hhns.pl/2023/08/nieoczekiwane-partnerstwo-miedzy-planbe-a-czolowym-przedstawicielem-gm2l/ https://hhns.pl/2023/08/nieoczekiwane-partnerstwo-miedzy-planbe-a-czolowym-przedstawicielem-gm2l/#respond Mon, 14 Aug 2023 13:42:56 +0000 https://hhns.pl/?p=47912

Wczoraj PlanBe skończył 24 lata. Artysta z serca dziękuje swoim wiernym fanom za liczne życzenia i z tej okazji zdradził, że szykuje się nowy singiel.

– Cześć wszystkim, jako że obchodzę dziś swoje aż 27 urodziny (życzenia dostaję od Was równo od 00:00, co jest serio popie****one i niesamowite), pomyślałem, że to najlepsza okazja, żeby zapowiedzieć mój nowy singiel. Nazywa się „BABY BOY” i ten tytuł idealnie opisuje to jak widzę świat i jak chcę żeby świat mnie widział, bo w środku ciągle jestem małym chłopcem, który po prostu goni marzenia.

Artysta napisał:

– Kocham Was, bo to dzięki Wam mogę tak żyć i będę już za to na zawsze wdzięczny. Klip zrobiłem z moimi przyjaciółmi, zajebiście się przy tym bawiliśmy ale i sporo napracowaliśmy, więc najlepszym prezentem będzie dla mnie, gdy ten numer zostanie z Wami na dłużej i stworzycie do niego dobre wspomnienia zanim Lato się skończy. Życzę sobie tego. Liczę na Was i jeszcze raz dziękuję. Premiera „Baby Boy” 16 sierpnia. Do usłyszenia!

Oczywiście, za produkcję tego kawałka nadal stoi stały współpracownik PlanBe – Sir Mich. Co ciekawe, dowiedzieliśmy się również, że w tej piosence PlanBe połączył siły z Albertem, co z pewnością stanowi nietypowy krok dla obu artystów. Na początku rapper nie zamierzał ujawniać tożsamości współtwórcy utworu „Baby Boy”, zamiast tego postanowił zapytać swoich fanów, sugerując, że oczekuje na ich odpowiedzi.

Planek dodał:

– Kilka osób zgadło, ale chyba dopiero po podpowiedziach Alberto. To znaczy, że jeszcze umiem Was zaskoczyć. 

 

]]>
https://hhns.pl/2023/08/nieoczekiwane-partnerstwo-miedzy-planbe-a-czolowym-przedstawicielem-gm2l/feed/ 0
Nowy singiel Sokoła promuje 79. rocznicę wybuchu powstania warszawskiego https://hhns.pl/2023/07/nowy-singiel-sokola-promuje-79-rocznice-wybuchu-powstania-warszawskiego/ https://hhns.pl/2023/07/nowy-singiel-sokola-promuje-79-rocznice-wybuchu-powstania-warszawskiego/#respond Thu, 20 Jul 2023 09:47:03 +0000 https://hhns.pl/?p=47905

Wielkimi krokami zbliża się 79. rocznica wybuchu powstania warszawskiego.

To ważne wydarzenie będzie obchodzone 1 sierpnia o godzinie 17:00, kiedy wszyscy wspólnie zatrzymamy się na minutę, aby oddać hołd i upamiętnić bohaterskich powstańców, którzy odważnie walczyli w 1944 roku o niepodległość i wolność miasta. O północy ukazał się singiel „Miłość zawsze jest” autorstwa Sokoła. Utwór ten nawiązuje do tematyki związanej z rocznicą powstania i ma na celu uczcić pamięć oraz heroiczną postawę tych, którzy poświęcili swoje życie w czasie tego doniosłego zrywu.

Sokół informuje:

Wczoraj w Warszawie odbyła się oficjalna, zamknięta premiera mojego singla i klipu „Miłość zawsze jest”. Klip w reżyserii Tadzia Śliwy wpisuje się w szerszą akcję promocji obchodów 79. rocznicy wybuchu powstania warszawskiego pod hasłem „Miłość istnieje zawsze”

 

Poniżej wersja audio, klip ma się pojawić na Youtube w południe.

 

]]>
https://hhns.pl/2023/07/nowy-singiel-sokola-promuje-79-rocznice-wybuchu-powstania-warszawskiego/feed/ 0
Mata rapuje z synem Bonusa RPK https://hhns.pl/2023/07/mata-rapuje-z-synem-borusa-rpk/ https://hhns.pl/2023/07/mata-rapuje-z-synem-borusa-rpk/#respond Fri, 07 Jul 2023 13:49:41 +0000 https://hhns.pl/?p=47898

Dobry Dzieciak, starszy syn Bonusa RPK, zaskakuje swoim talentem raperskim i pojawi się na nadchodzącym projekcie Ciemnej Strefy.

Jego udział można już usłyszeć w utworze „Uwolnić Bonusa” Czerwina, gdzie pełni rolę gospodarza, a teraz współpracuje z Matą w utworze „Inny świat. Dobry Dzieciak wyraża swoje zainteresowanie rapem, podobnie jak jego ojciec, i mówi: „Na rap zajawa jak tata i będę nagrywał z ojcem”. Życzymy mu powodzenia i szybkiego spełnienia tego marzenia. Bonus RPK ma planowane zwolnienie w sierpniu 2024 roku, ale trzymamy kciuki, aby to wydarzenie nastąpiło wcześniej.

W rozmowie z Lamay w programie Rozmowy Bez Kitu, Czerwin przyznał, że w utworze „Uwolnić Bonusa” pojawiły się dwa przekleństwa, ale zostały nagrane zanim dowiedział się, że Dobry Dzieciak dołączy do tego kawałka. Powiedział:

Myślę, że refren Kuby zrobił robotę, jest megaemocjonalny. W jego głosie słychać emocje. Myślę, że jeśli będzie chciał, a z tego co wiem – chce, to przy kolejnych projektach nie będzie już pozdrowień do więzienia, tylko będą poruszane zupełnie inne tematy. Myślę, że kolejne projekty Dobrego Dzieciaka dadzą do myślenia hejterom.

]]>
https://hhns.pl/2023/07/mata-rapuje-z-synem-borusa-rpk/feed/ 0
Włam na konta Słonia. https://hhns.pl/2023/06/wlam-na-konta-slonia/ https://hhns.pl/2023/06/wlam-na-konta-slonia/#respond Fri, 23 Jun 2023 09:40:03 +0000 https://hhns.pl/?p=47891

Słoń stanął w obliczu nieprzyjemnego zdarzenia.

Raper został pozbawiony dostępu do oficjalnych kont na Facebooku, zarówno swojego własnego, jak i Demonologii. Słoń ostrzega, że wszelkie treści publikowane na tych profilach od teraz nie są jego ani jego współpracowników autorstwem, lecz dziełem intruza.

O całym zajściu Słoń wypowiedział się następująco:

„Ktoś włamał się na moje konto FB i konto D2. Wszyscy administratorzy stracili możliwość dostępu do tych profili. Ostatnie posty, które dodaliśmy, pochodzą z wczoraj i dotyczą M.E.A.T.-a. Wszystkie pozostałe posty, które się tam pojawią, nie będą pochodzić od nas. Gdy odzyskamy dostęp do naszego konta FB, nagram wideo, które potwierdzi, że to naprawdę ja. Wszelkie inne posty, które pojawią się na profilu Słonia i Demonologii do tego czasu, będą publikowane przez osoby odpowiedzialne za włamanie”.

]]>
https://hhns.pl/2023/06/wlam-na-konta-slonia/feed/ 0
Quebo x latwogang – zaskakująca współpraca https://hhns.pl/2023/05/quebo-x-latwogang-zaskakujaca-wspolpraca/ https://hhns.pl/2023/05/quebo-x-latwogang-zaskakujaca-wspolpraca/#respond Tue, 23 May 2023 11:16:23 +0000 https://hhns.pl/?p=47883

Quebonafide nieustannie serwuje nowe niespodzianki swoim fanom, ale takiego zwrotu akcji jeszcze nie widzieliśmy.

Ostatnio udostępnił na Twitterze oświadczenie, którym raz na zawsze zamknął temat plotek o powstającym mixtapie.

Żadnych solowych rapowych rzeczy ani streamingów nie ma już w planie. […] Jeżeli chodzi o numery wyżej. Podejmowałem wiele prób, próbowałem ogarnąć featuringi i zrobić coś zaskakującego, ale poległem. Przegrałem ze swoimi dynamicznie zmieniającymi się stanami psychicznymi.

Do oświadczenia dołączył liczne wersje demo kawałków nagrane na dyktafon. Jako, że Quebo ma rzeszę wiernych fanów, nie trzeba było długo czekać aż zajmą się oddanymi w ich ręce demami. Popularny TikToker – latwogang, obserwowany wtedy przez przez blisko milion użytkowników, wykorzystał okazję, odezwał się do Quebo rozczarowany faktem, że wideo do kawałka „Sniffing Gas” z Koreańczykiem Omega Sapienem nigdy nie ujrzało światła dziennego. W odpowiedzi otrzymał nagrane wcześniej kadry do wideo, zmontował je, a efekt możemy zobaczyć poniżej:

Wczoraj na TikToku pojawiło się nowe wideo, w którym latwogang zdradza, jakie ma plany na świętowanie zbliżającego się miliona obserwujących jego profil.

Zrobię dla was piosenkę, ale przydałby mi się ktoś, kto mógłby mi z tym pomóc – mówi twórca.

W tym momencie za tiktokerem pojawia się… Quebonafide i napis „żarty się skończyły”.

Latwogang wbił już milion obserwujących, a jako że jego popularność bierze się między innymi z tego, że nigdy nie oszukuje fanów, to wkrótce możemy się spodziewać kawałka, przy którym udział będzie miał Quebo.

 

]]>
https://hhns.pl/2023/05/quebo-x-latwogang-zaskakujaca-wspolpraca/feed/ 0
Sobota dogrywa się do kawałka „Lubiła tańczyć” i zostaje zatrzymany przez policję. https://hhns.pl/2023/05/sobota-dogrywa-sie-do-kawalka-lubila-tanczyc-i-zostaje-zatrzymany-przez-policje/ https://hhns.pl/2023/05/sobota-dogrywa-sie-do-kawalka-lubila-tanczyc-i-zostaje-zatrzymany-przez-policje/#respond Mon, 08 May 2023 09:30:31 +0000 https://hhns.pl/?p=47878

Wokół Soboty w ostatnim czasie stało się głośno z powodu zatrzymania go  przez szczecińską policję.

Według Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie raper prowadził samochód pod wpływem alkoholu i bez wymaganych uprawnień. Na miejscu przeprowadzono badanie, które ma wykazać, czy był również pod wpływem substancji psychoaktywnych. Management Soboty jednak jednoznacznie zaprzeczył informacjom jakoby w jego krwi znaleziono ślady jakichkolwiek substancji odurzających.

Pech chciał, że sytuacja ta zbiegła się z wydaniem kawałka „Lubiła tańczyć” w którym wystąpili: Adi Foxx, Loka, Fabisz i… Sobota. Numer to odświeżona wersja utworu „Na jednej z dzikich plaż” zespołu Rotary z 1996 roku.


Sam Sobota odniósł się do tej sytuacji na swoich mediach społecznościowych:

Słuchajcie, jest afera w internecie. **** z tym że wczoraj była premiera mojej piosenki, o tym nikt nie napisał, ale o tym, że zatrzymano słynnego rapera ze Szczecina, napisali wszyscy. Ja chciałem zdementować wszystkie plotki na ten temat, otóż ja nie jestem raperem!

]]>
https://hhns.pl/2023/05/sobota-dogrywa-sie-do-kawalka-lubila-tanczyc-i-zostaje-zatrzymany-przez-policje/feed/ 0
„Zima” kolejnym singlem promującym wspólny album Palucha i Słonia. https://hhns.pl/2023/03/zima-kolejnym-singlem-promujacym-wspolny-album-palucha-i-slonia/ https://hhns.pl/2023/03/zima-kolejnym-singlem-promujacym-wspolny-album-palucha-i-slonia/#respond Tue, 21 Mar 2023 14:23:13 +0000 https://hhns.pl/?p=47873

Kolejny singiel promujący płytę „Pośród hien”.


Paluch i Słoń mieli już okazję nagrywać razem, na koncie mają liczne kooperacje. 
13 lat temu ruszyli nawet na wspólną trasę koncertową. Tym razem wydali cały wspólny album, który miał swoją premierę 17 marca. „Pośród hien” to długogrający krążek na którym znajduje się 15 utworów.

Album w limitowanej wersji CD oraz pakietach z dedykowaną kolekcją ciuchów dostępny jest tylko na sklepach borshop.pl, vulgarus.pl oraz preorder.pl.

Klipy promujące album, które dotąd mieliśmy okazję zobaczyć, to „Jedna nić” na kanale BORCREW OFFICIAL oraz wypuszczony wczoraj „Zima”, który znajdziecie na kanale Brain Dead Familia.

Pełna tracklista albumu:

01. Intro prod. ChuBeats
02. Pośród Hien prod. Sergiusz
03. Samogon prod. ChuBeats
04. Oczy Na Mnie feat. Shellerini prod. The Returners
05. Zima prod. Chris Carson
06. Mój Teren prod. Miroff x Hvll x Nikola
07. Od Do prod. Barto Katt
08. Bez Filtra prod. PSR
09. Jedna Nić prod. Worek
10. Rosenthal prod. Miroff
11. Kakato Geri prod. AWGS
12. Znikający Punkt prod. PSR
13. Rytuał prod. Chris Carson
14. Ściana Tarcz prod. AWGS
15. Milimetry prod. Miroff

 

]]>
https://hhns.pl/2023/03/zima-kolejnym-singlem-promujacym-wspolny-album-palucha-i-slonia/feed/ 0
Dawid Mazur rusza z nowym labelem Vibe CO! https://hhns.pl/2023/03/dawid-mazur-rusza-z-nowym-labelem-vibe-co/ https://hhns.pl/2023/03/dawid-mazur-rusza-z-nowym-labelem-vibe-co/#respond Wed, 08 Mar 2023 18:07:31 +0000 https://hhns.pl/?p=47868

Zusje, Dawid, Artysta, Kumi i inni raperzy dołączają do VIBE CO. – Ace Dean zakłada nowy label


Dawid „Ace Dean” działa w branży od lat, współtworzył takie labele jak Step Records, QueQuality, Ou7side czy DopeHouse. Niektórzy słuchacze mogą kojarzyć go ze wspólnych numerów z Intruzem czy VBS. Jednak mimo krótkiej dyskografii autorskiej, Ace na swoim koncie posiada ponad kilkadziesiąt wydanych albumów, które prowadził jako menadżer i producent wykonawczy. Większość projekty przy których uczestniczył. mogą się poszczycić złotymi, platynowymi i diamentowym wyróżnieniami.

Po latach działania w branży od kuchni, przyszedł czas na kolejny krok. Ace otwiera nowy label – VIBE CO.

Vibe Co. to dość nietypowy projekt, zrzeszający niezależnych artystów i poza standardowym działaniem labelu, oferujący szerokie wsparcie kreatywne dla artystów z różnych odmian muzyki.

W social mediach Vibe możemy zauważyć, że samo przedsięwzięcie posiada na swoim koncie już spore osiągnięcia. Wielomilionowe wyświetlenia, aktualną 1 na karcie na czasie YouTube, audycje w rozgłośniach radiowych itp.

Jak możemy dowiedzieć się z sieci – Vibe Co. działa z bardzo różnorodnymi artystami takimi jak Zusje, Dawid, Artysta, Kumi, CrackHouse , Major SPZ czy nawet Piotr Cartman.

]]>
https://hhns.pl/2023/03/dawid-mazur-rusza-z-nowym-labelem-vibe-co/feed/ 0