Hip Hop Nigdy Stop – Niezależny portal muzyczny – hhns.pl https://hhns.pl Mon, 23 Nov 2020 20:03:53 +0000 pl-PL hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.9.16 PRO8L3M startuje z preorderem winylu „Art Brut 2” i prezentuje nowy numer! https://hhns.pl/2020/11/pro8l3m-startuje-z-preorderem-winylu-art-brut-2-i-prezentuje-nowy-numer/ https://hhns.pl/2020/11/pro8l3m-startuje-z-preorderem-winylu-art-brut-2-i-prezentuje-nowy-numer/#respond Mon, 23 Nov 2020 20:01:43 +0000 https://hhns.pl/?p=39461

Wystartował preoreder winylowej wersji płyty Art Brut 2 oraz otrzymaliśmy utwór Backstage.

W utworze został wykorzystany fragment piosenki Nie takie mnie kochały Andrzeja Zauchy. Na stronie pro8l3m.pl można zamówić przedsprzedaż winyla, na którym Backstage jest bonus trackiem.

Artyści opisują premierę w następujący sposób:

Z koncertami w tym roku kulawo, ale zapraszamy Was na Backstage 🤠 A potem na https://pro8l3m.pl/sklep/produkty/ gdzie możecie wjechać w preorder winyla Art Brut 2, kart do pokera oraz drugiego dropu merchu. Wszystkie wysyłki realizujemy od 10 grudnia. Wszystkie produkty w nakładach limitowanych. Bonus track znajdziecie także na naszym nowym winylu. Numer wykorzystuje fragment utworu Andrzeja Zauchy pt. “Nie takie mnie kochały”, który powstał w sierpniu 1987. Za lirykę odpowiada Magdalena Wojtaszewska, a muzykę skomponował Jerzy Dobrzyński w krakowskim Studiu Malachitowa 🏁☠️

]]>
https://hhns.pl/2020/11/pro8l3m-startuje-z-preorderem-winylu-art-brut-2-i-prezentuje-nowy-numer/feed/ 0
Kubańczyk do Tedego: Dawaj na Fame MMA! https://hhns.pl/2020/11/kubanczyk-do-tedego-dawaj-na-fame-mma/ https://hhns.pl/2020/11/kubanczyk-do-tedego-dawaj-na-fame-mma/#respond Mon, 23 Nov 2020 19:16:34 +0000 https://hhns.pl/?p=39464

21 listopada 2020 roku pojawił się numer Kubańczyka – Lady Pank 2. Tede postanowił go skomentować.

Jacek wstawił na swojego instagrama screena rozmowy z messengera, podczas której naśmiewa się z kolegami z najnowszego numeru Kubańczyka. Post zawiera następujący opis:

A JAK JAKIS PROBLEM TO PISALISMY TO MY😂😂😂😂 KIM KURWA SA CI PACJENCI?????

Na odpowiedź Kubańczyka nie trzeba było długo czekać. Raper zamieścił krótki wpis na swoim instastory:

Widziałem, że @tedef coś śmieszkował na instagramie z odświeżonej wersji Lady Pank. Załączę Wam screena. Panie Jacku nie Lady Punk, tylko Lady Pank taka polska kapela. Kawałek powstał dwa lata temu, więc zremixowaliśmy go w takim stylu jak było to robione ponad dwa lata temu. Następny tytułowy singiel z płyty Młody Kot (ponieważ Lady Pank 2 to bonus track) zamknie Panu buzię obiecuję 😉 śmieszy mnie ignorancja tych raperów. Prekursorzy rapu jak ten wyżej nawijali, że muzyka dzieli a nie łączy. Już z 8 lat temu pamiętam jak całymi dniami remixowaliśmy kawałki wielu raperów w tym Tedego na gitarze, które kojarzycie z mojego kanału YT. Te słowa mnie nie bolą, ale zachowanie pokazuje na jakim poziomie iloraz inteligencji ma Pan Jacek.

Na koniec wyzwał Tedego na Fame MMA:

A tak serio gruby a nie już chyba chudy, jak się zasięgi skończą to dawaj na Fame MMA cię przerobię na dżem malinowy w klatce.

]]>
https://hhns.pl/2020/11/kubanczyk-do-tedego-dawaj-na-fame-mma/feed/ 0
Szpaku o Multim: Zrobił duży progress muzyczny. https://hhns.pl/2020/11/szpaku-o-multim-zrobil-duzy-progress-muzyczny/ https://hhns.pl/2020/11/szpaku-o-multim-zrobil-duzy-progress-muzyczny/#respond Mon, 23 Nov 2020 16:00:05 +0000 https://hhns.pl/?p=39450

Fani rapera mieli możliwość zadania mu kilka pytań, na które odpowiedział na swoim instastory.

Szpaku został zapytany m.in. o to, co sądzi o Young Multim (którego zaczepił w 2017 roku w utworze PaluchaKontrola Jakości, gdzie pojawił się gościnnie). Raper napisał, że zrobił progress muzyczny oraz życzy mu dobrze, ale dodał jednak na koniec cytat ze swojej zwrotki –mam więcej jointów w kielni, niż Young Multi dredów na łbie„.

Odciął się od YT kontentu i zrobił duży progress muzyczny, życzę dobrze, ale nadal mam więcej jointów w kielni.

Raper wypowiedział się również na temat jego przynależności do BOR. Zapytany o to, czy nadal w nim jest odpowiada w następujący sposób:

Nie wiem. Nigdy nie planowałem odejść z BORu, nawet jak poszedłem na swoje. To pytanie do Palucha.

Na swojej relacji Szpaku spropsował Guziora, Bedoesa, Bersona i Rogala DDL. Zapytany o ostatnie utwory Kaliego odpowiada, że są one kolejnym dowodem na to, że z autotune’a trzeba umieć korzystać.

To jest kolejny dowód na to, że autotune to instrument, z którego trzeba umieć korzystać. Ale pozdrówki @k4lion.

Dodatkowo dzisiaj premierę miał wspólny numer Szpaka ze Smolastym.

]]>
https://hhns.pl/2020/11/szpaku-o-multim-zrobil-duzy-progress-muzyczny/feed/ 0
Alberto miał wystąpić na FAME MMA? https://hhns.pl/2020/11/alberto-mial-wystapic-na-fame-mma/ https://hhns.pl/2020/11/alberto-mial-wystapic-na-fame-mma/#respond Sat, 21 Nov 2020 17:02:23 +0000 https://hhns.pl/?p=39441

Na instagramie rapnewspl pojawił się filmik zapowiadający najnowszy odcinek serii #OceńWersy, w którym gościnnie pojawił się Arab.

Dzisiaj odbędzie się 8. gala FAME MMA, na której Arab zmierzy się z Tyborim.

W zapowiedzi programu #OceńWersy możemy obejrzeć fragment, w którym raper ocenia tekst napisany przez Alberto. Korzystając z okazji postanowił podzielić się informacją o tym, że przez chwilę były prowadzone rozmowy o tym, aby panowie zmierzyli się w ringu:

A propos w ogóle przez chwilkę jakby były rozmowy, żebym z tym jakby „gorylem” się zmierzył na FAME MMA. Potem się dowiedziałem, że jest jeszcze wyższy od Pawła Tyburskiego i gość jest chyba tak wysoki bardzo, nie. Też by było ciężko.

Dodatkowo Alberto zapytany kiedyś na instagramie, czy pojawi się na FAME MMA, odpowiedział:

Co powiecie na galę w marcu 2021?

]]>
https://hhns.pl/2020/11/alberto-mial-wystapic-na-fame-mma/feed/ 0
Kolejny singiel z najnowszej płyty Palucha! https://hhns.pl/2020/11/kolejny-singiel-z-najnowszej-plyty-palucha/ https://hhns.pl/2020/11/kolejny-singiel-z-najnowszej-plyty-palucha/#respond Sat, 21 Nov 2020 16:50:02 +0000 https://hhns.pl/?p=39444

Płyta Nadciśnienie, której preorder wyprzedał się w całości, zbliża się wielkimi krokami.

Potrzeby to czwarty singiel, promujący wspomniane wyżej wydawnictwo. Producentem bitu do kawałka jest Julas, a za teledysk odpowiedzialny jest @hollywood_kris.

Premiera płyty datowana jest na 27.11.2020.

]]>
https://hhns.pl/2020/11/kolejny-singiel-z-najnowszej-plyty-palucha/feed/ 0
Jongmen ponownie odpowiada Sobocie: „Czy ty jesteś pie*dolnięty!?” https://hhns.pl/2020/11/jongmen-ponownie-odpowiada-sobocie-czy-ty-jestes-piedolniety/ https://hhns.pl/2020/11/jongmen-ponownie-odpowiada-sobocie-czy-ty-jestes-piedolniety/#respond Fri, 20 Nov 2020 19:12:37 +0000 https://hhns.pl/?p=39434

Czyżby konflikt miał jednak trwać dalej?


Dziś informowaliśmy Was o tym, że Sobota w najnowszym wywiadzie powiedział, że sprawa z Jongmenem została już załatwiona, a z sieci zniknęły m.in. wszystkie filmy obrażające rapera. Zdanie Jongmena jest jednak inne. Oliwy do ognia dolewa także po raz kolejny Sobota, który na swoim Instagramie napisał:

Jongmen, teraz robisz tylko chu*owo ludziom, którzy za Ciebie poręczyli. Jeżeli Sobota to farmazon, to gdzie są twoje prawdziwe filmiki, których tyle miałeś na Insta? Kapuś? Naucz się tego słowa i zdecyduj czy kapuś czy potwierdzenie 60?

Jongmen odpowiedział dość szybko, ale na początku jedynie zasugerował swoim fanom, aby ci nie słuchali tego, co mówi Sobota.

Nie wierzcie w słowa Sobusia-kapusia. Bezczelny farmazon. Tyle w temacie.

Chwilę później jednak na Instagramie rapera pojawił się specjalny film z oświadczeniem w sprawie wywiadu Soboty, w którym mówił on właśnie o zakończeniu sprawy i niepotrzebnym wywlekaniu brudów do internetu. W materiale słyszymy:

(…) Ty wiedziałeś, że nie masz już żadnego argumentu, że nie możesz zmienić zeznań, że nie możesz w żaden sposób się wywiązać, więc postanowiłeś odwrócić kota ogonem i zrobić na mnie lewy papier, gdzie zeskanowaliście pieczątkę prokuratury Warszawa Praga i chcieliście zrobić ze mnie 60-tkę w momencie pandemii, gdzie nie można wyjąć nawet sygnatury akt.

Następnie Jongmen odniósł się do „załatwienia sprawy”, o którym mówił Sobota. Według Jongmena sprawa dotyczyła jedynie tego, aby nie atakować się więcej publicznie w internecie.

Jak możesz się wypowiadać o spotkaniu, na którym nie byłeś? Ja byłem na spotkaniu. Spotkanie dotyczyło tego żeby nie robić już wstydu i nie mącić już, ku*wa, tym dzieciakom w głowach, bo to co wy wyprawialiście, to jest poniżej krytyki. Twoja baba, która na wizji się wypowiada o grypsowaniu w więzieniu!? No ty jesteś pie*dolnięty? To jest hańba, że wy sobie mordy wycieracie zasadami, o których nie masz, ku*wa, zielonego pojęcia, farmazonie.

Całą wypowiedź Jongmena znajdziecie poniżej:

]]>
https://hhns.pl/2020/11/jongmen-ponownie-odpowiada-sobocie-czy-ty-jestes-piedolniety/feed/ 0
Sobota wyjaśnił konflikt z Jongmenem! https://hhns.pl/2020/11/sobota-wyjasnil-konflikt-z-jongmenem/ https://hhns.pl/2020/11/sobota-wyjasnil-konflikt-z-jongmenem/#comments Fri, 20 Nov 2020 16:40:17 +0000 https://hhns.pl/?p=39430

Wydaje się, że głośna sprawa dobiegła właśnie końca.


Kilka miesięcy temu na nasze rapowe podwórko wdarł się kolejny, głośny konflikt. Sobota i Jongmen wzajemnie obrzucali się nieprzyjemnościami i wyzwiskami. Jongmen sugerował, że szczeciński raper jest tzw. 60-tką, a w efekcie wielu ludzi odsunęło się od Soboty. W ostatnich tygodniach konflikt ucichł, a teraz Sobota zabrał głos w tej sprawie.

O konflikcie raper opowiedział w wywiadzie z Mateuszem Kaniowskim przed jutrzejszą galą Fame MMA, na której zmierzy się z Filipkiem. W rozmowie z dziennikarzem Sobota mówi, że cała sytuacja została już wyjaśniona:

Moi przedstawiciele oraz Jongmena spotkali się, wzięli to wszystko, pogadali o tym, przeczytali wszystkie papiery. Skoczyło się na tym, że okazało się, że nie skrzywdziłem nikogo ani czynem ani słowem. Ja i Jongmen otrzymaliśmy nakaz, aby pousuwać wszystkie obraźliwe filmiki na nasze tematy z Internetu. Zostały one usunięte.

Raper dodaje także, że ten konflikt nie powinien rozwiązywać się w internecie.

To wszystko zostało zakończone. Internet i media to ostatnie miejsce, w którym powinno się to wydarzyć. Nie powinno dojść do tej eskalacji nienawiści w moim kierunku w sieci. Jak się okazało, to jest nieprawdą. Odpowiedni ludzie po wieloletnich wyrokach, którzy się na tym znają, zjedli na tym zęby, siedli razem ze sobą i ustalili, że wszystko jest z moją osobą w porządku.

]]>
https://hhns.pl/2020/11/sobota-wyjasnil-konflikt-z-jongmenem/feed/ 1
Premiera „Staminy” od Gedza! https://hhns.pl/2020/11/premiera-staminy-od-gedza/ https://hhns.pl/2020/11/premiera-staminy-od-gedza/#respond Fri, 20 Nov 2020 14:15:25 +0000 https://hhns.pl/?p=39420

Byliśmy dzisiaj świadkami premiery kolejnej płyty Gedza – Stamina.

Album składa się z 13 utworów. Wśród gości pojawiają się tacy raperzy jak Paluch, Taco Hemingway czy Hades.

Raper w ten sposób opisuje swój najnowszy projekt:

Stamina nie jest zwykłym albumem – to kolejny rozdział mojego życia, okres wielu prób, błędów i dojrzewania. Są to doświadczenia i sytuacje, które miały wpływ na to kim dzisiaj jestem. To podróż przez skrajne emocje, ambicje, wczoraj i dziś. Lawirując między chęcią uzewnętrzniania się i zaspokojenia muzycznych ambicji, trudno jest znaleźć odpowiedni balans. Szczególnie, kiedy tempo życia i ilość obowiązków nieustannie się zwiększa. W udźwignięciu presji pomagają najbliższe osoby. Sukces rodzi się w bólach, ale później potrafi ten ból jeszcze spotęgować. Zamknąłem się w czterech ścianach, otworzyłem w dziesięciu utworach. Ta płyta jest o tym.

Stamina to druga z trylogii płyt, którą zapoczątkowała Bohema.

Płytę można odsłuchać na wszystkich serwisach streamingowych lub zamówić na nnjl.pl.

]]>
https://hhns.pl/2020/11/premiera-staminy-od-gedza/feed/ 0
Premiera płyty Kabe „Mowgli”! https://hhns.pl/2020/11/premiera-plyty-kabe-mowgli/ https://hhns.pl/2020/11/premiera-plyty-kabe-mowgli/#respond Fri, 20 Nov 2020 14:00:53 +0000 https://hhns.pl/?p=39417

20 listopada 2020 roku miała miejsce premiera płyty Mowgli od Kabe wydana przez QueQuality.

Na płycie znajduje się 14 utworów, a goście, których możemy usłyszeć na tym projekcie to Major SPZ, Płomień 81, Kizo, Hemp Gru i Kaz Bałagane. Za produkcję bitów odpowiada Opiat.

Płyta opisana jest przez wydawcę w następujący sposób:

„MOWGLI” to drugi solowy album Kabe, który ukaże się na rynku nakładem wytwórni QueQuality w listopadzie 2020 roku. Krążek jest swego rodzaju księgą miejskiej dżungli, składającą się z 14 pozbawionych kompromisów utworów. Wolny od schematów i prostolinijnych rozwiązań. Znajdziemy tutaj wiele inspiracji sceną francuską, która stanowi mocny fundament twórczości rapera. Za produkcję całej płyty odpowiada Opiat, producent znany do tej pory z wielu kolaboracji z Kabe. Przyjaźń i naturalna chemia między raperem, a producentem poskutkowała spójnym i świetnie brzmiącym projektem.

Album dostępny jest na wszystkich serwisach streamingowych oraz do kupienia na queshop.pl.

]]>
https://hhns.pl/2020/11/premiera-plyty-kabe-mowgli/feed/ 0
Teledysk Kukona zdjęty z Youtube! https://hhns.pl/2020/11/teledysk-kukona-zdjety-z-youtube/ https://hhns.pl/2020/11/teledysk-kukona-zdjety-z-youtube/#respond Fri, 20 Nov 2020 13:53:09 +0000 https://hhns.pl/?p=39414

Niedawno premierę miał singiel z klipem pochodzący ze zbliżającej się płyty Kukona Ogrody Mixtape 2.

Dzisiaj jednak został on usunięty przez serwis Youtube z powodu narkotyków, które były ukazane w teledysku.

Raper komentuje tę sytuację w następujący sposób:

Domówka została ściągnięta z YT za narkotyki w teledysku. Poprawność, a sami wpie*dalają pewnie jak głupi. Na szczęście mój zespół speców od spraw internetu robi wszystko aby to wróciło w nienaruszonej formie jak najszybciej na YT, póki co numer na Spotify leci sobie bezpiecznie.

Na stronie pieknysyf.pl można zamówić preorder albumu, którego premiera jest datowana na 25.12.2020.

]]>
https://hhns.pl/2020/11/teledysk-kukona-zdjety-z-youtube/feed/ 0